Загальноміські заходи з підвищення професійного рівня педагогічних кадрів
Тема: Новини освіти
Дата:10-11-2004 20:00:00


Загальноміські заходи з підвищення професійного рівня педагогічних кадрів

Листопад

02.11. - Шкільні науково-практичні конференції з методичної проблеми закладу.

03.11. - Засідання міської атестаційної комісії, ЗОШ № 6, 14.30, Олійник О.Б.

06.11. - ІІ етап (міський) Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання: обслуговуюча праця, ЗОШ № 6, 8.30, БукачА.В., технічна праця, ЗОШ № 20, 21, 10.00, Зінченко В.М.

07.11. - ІІ етап (міський) Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва, ЗОШ № 20, 10.00, Висторонський В.Г.

09.11. - Правова консультація для соціальних педагогів: ”Проблема позбавлення батьківських прав за новим сімейним кодексом”, ЦППС і ВР (Короленка 3а), 10.00, Яценко Н.В.

10.11. - Технологія проведення інтерактивних форм виховної роботи (для заступників директорів з виховної роботи, керівників методичних об’єднань класних керівників, ЦППС і ВР (Короленка3а), 14.00, Щербань Л.О.
І етап (шкільний) V Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика

13.11. - ІІ етап (міський) Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов, ЗОШ № 7, 9.00 – англійська мова,10.00 – німецька та французька мови, Паливода І.П.

14.11. - ІІ етап (міський) Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, Державний ліцей, 10.00, УсикН.М.

15.11. - Міський тиждень педмайстерності вчителів початкових класів і гуманітарного циклу (за окремим планом)

16.11. - Семінар-практикум для вчителів російської мови та зарубіжної літератури з проблеми ”Організація співпраці вчителя та учнів в умовах особистісно-орієнтованого навчання”, ЗОШ №7, 10.00, Полтавцева Т.М., Сударікова С.І.

17.11. - Семінар-практикум для вчителів музики з проблеми ”Формування і розвиток творчої активності школярів у процесі музичного виховання”, ЗОШ № 4, 9.25, Жукова А.Г., Вишнєпольська Л.С., Грушник О.І.
Семінар-практикум для практичних психологів ДНЗ: ”Робота з шестирічками”, ДНЗ № 33, 10.00, Сулима Н.М., Корнієнкo Л.В.
Семінар-практикум для вчителів української мови та літератури з проблеми ”Розвиток творчої особистості учня на засадах загальнолюдських та національних цінностей у процесіі вивчення української мови та літератури”, СЗОШ № 9, 12.00, Усик Н.М., Кошляк В.І., Неділя І.О., Чирко Г.М.

19.11. - Методичне консультування для викладачів курсу ”Київщинознавство” з проблеми ”Міжрегіональна специфіка фольклору та етнографії України”, ЗОШ № 6, 10.00, Джаран Н.С., Григоренко О.П., Сударікова С.І.

20.11. - ІІ етап (міський) Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, ЗОШ № 12, 10.00, Букач А.В.

21.11. - ІІ етап (міський) Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, ЗОШ № 11, 10.00, Чумак С.В.

22.11. - І тур Всеукраїнського конкурсу ”Вчитель року – 2005” (ознайомлення з матеріалами).

23.11. - Семінар-практикум для вчителів математики з проблеми ”Форми і методи проведення тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках математики”, ЗОШ № 1, 10.00, Зінченко В.М., Передерій Т.А.
Навчально-методичне консультування для керівників ШМО класних керівників з проблеми ”Методичне діагностування класного колективу”, 14.00, ЦППС і ВР, Кондратович О.А.

24.11. - Семінар-практикум для вчителів технічної праці з проблеми ”Технологічний процес різання деревини: стругання. Токарні роботи”, ЗОШ № 3,12.25, Селезький С.С., Букач А.В.
Семінар-практикум для заступників директорів з виховної роботи: ”Контрольно-аналітична діяльність заступника директора з виховної роботи”, ЦППС і ВР (Короленка 3а, 10.00, Щербань Л.О.
Семінар-практикум для практичних психологів ЗНЗ: ”Діагностика та корекція дитячих страхів”, ЗОШ № 20, 10.00, Горбатенко О.З., Черненко В.Л., Корнієнко Л.В.

26.11. - Семінар-практикум для вчителів біології з проблеми ”Реалізація загально дидактичних принципів навчання біології”, ЗОШ № 15, 11.00, Літова В.С., Чумак С.В.

27.11. - ІІ етап (міський) Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, ЗОШ № 4, 10.00,Грушник О.І.
ІІ етап (міський) Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки, гімназія № 1, 10.00, Сударікова С.І.
ІІ етап (міський) V Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика, гімназія № 1, 10.00, Терехова О.О.

30.11. - Семінар-практикум для вчителів німецької мови з проблеми ”Формування мовної та мовленнєвої компетенції учнів при вивченні німецької мови як другої іноземної”, гімназія№1,10.00, Антіпова С.В., Паливода І.П.

Масові виховні заходи з дітьми та учнівською молоддю міста.

09.11-30.11.04 - Міська експрес-гра ”Табула раса” (для учнів 6 класів, щовівторка о 14.30), ЦТДЮ ”Соняшник”,Горонович Т.М.


До 15.11.04 - Міський конкурс учнівських робіт ”Топоніміка та історія освіти рідного краю”, до 15.11., Сударікова С.І.

До міжнародного дня толерантності:
- конкурс сімейного плакату ”Почути один одного”, до 16.11., Гутник В.Д.
- конкурс віршів ”Вчимося жити разом”, до 16.11., Гутник В.Д.
- тренінг ”Кодекс толерантності” (для членів міської ради учнівських депутатів), 16.11, 15.00, Аносова А.В.

19.11.04. - Міський фотоконкурс ”Моя Україна”, 14.00, ГордєйЛ.А.

22.11-24.11.04 - До міжнародного дня боротьби з тютюнопалінням. Тренінги ”Скажімо курінню ”Ні” (для волонтерів за програмою ”Діалог”), 14.30, СЮН, Колісніченко І.А.

до 25.11.04. - ІІ етап міського конкурсу ”Вікторина 01”. Конкурс творів на протипожежну тематику, до 25.11, СЮТ, ГордєйЛ.А.

- Участь в обласному фестивалі хорового мистецтва ”Київщина співуча”, Гутник В.Д



Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/modules.php?name=News&file=article&sid=120