День міліції
Тема: Правоохорона
Дата:02-01-2008 20:00:00


19 грудня в місті відбулися урочистості з нагоди Дня міліції. Міський голова В.Савчук привітав присутніх працівників міліції та ветеранів, відзначив високий професійний рівень правоохоронців міста у сфері боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку, зазначив, що міська влада надає посильну допомогу та підтримку правоохоронцям міста, акцентував увагу на співпраці міської влади та керівництва міського відділу міліції.
Міський голова вручив ряду працівників та ветеранів правоохоронних органів подяки.
Для покращення матеріально-технічного забезпечення міському відділу міліції було придбано 5 тон пального.
Працівників правоохоронних органів міста привітав зі святом начальник Білоцерківського міського відділу ГУ МВС України в Київській області полковник міліції Ю.Квятківський, який вручив ряду правоохоронців відзнаки, грамоти та подяки від Головного управління МВС України в Київській області та міського відділу міліції.
Присутні правоохоронці та ветерани отримали вітання від начальника Білоцерківського міськрайонного відділу управління СБУ в Київській області Ю.Гутевича, представників громадськості міста.
В заході взяли участь депутати Київської обласної ради І.Шилов (фракція БЮТ), депутати міської ради та члени виконкому, заступники міського голови, представники місцевих ЗМІ.


Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/modules.php?name=News&file=article&sid=686