27-ї сесія міської ради V скликання
Тема:
Дата:02-01-2008 20:00:00


20 грудня відбулося засідання 27-ї сесії міської ради V скликання , яке вів міський голова В. Савчук.
На початку сесії була заслухана інформація голови територіальної виборчої комісії О. Галабурди щодо змін в складі депутатського корпусу міської ради. Зокрема, на засіданні було визнано повноваження депутата Білоцерківської міської ради С. Супруновича, обраного за списками блоку політичних партій "Народний союз" "Наша Україна", замість С. Якимчука, який працює заступником міського голови.
В ході засідання був затверджений звіт міського голови про роботу виконавчого комітету та Білоцерківської міської ради за 2007 рік. Під час звіту міський голова В. Савчук прозвітував про основні напрямки роботи виконавчого комітету та міської ради в поточному році. Зокрема, акцентував увагу на роботі по наповненню бюджету міської ради, доходна частина якого в 2007 році зросла на 40% у порівнянні із 2006 роком.
Міський голова детально поінформував про роботу щодо підтримки та розвитку в місті таких галузей як - будівництво, житлово- комунальне господарство, освіта, медицина та ін.
В. Савчук наголосив, що обговорення даного звіту відбувалось в ході засідань виконавчого комітету міської ради, президії міської ради, депутатських комісій, політично-консультативної ради. Жителі міста мали змогу ознайомитись із звітом через міські ЗМІ.
Всі пропозиції та зауваження, які були висловлені в ході обговорень, будуть враховані під час формування Програми соціально-економічного розвитку міста Біла Церква на 2008 рік.
На засіданні був затверджений звіт про виконання міської комплексної програми "Турбота" за 2007 рік.
В ході звіту начальник управління соціального захисту населення міської ради О. Коробченко зазначив, що в 2007 році, рішенням 9 сесії Білоцерківської міської ради V скликання № 188 від 26.12.2006 р. на виконання міської комплексної програми "Турбота" було виділено 600 тис. грн., що в 2 рази більше, ніж в минулому році. Відповідно збільшились і всі види надання матеріальної допомоги соціально-незахищеним верствам населення, значно поліпшились соціально-побутове та медичне обслуговування даних категорій білоцерківців, посилився соціальний захист інвалідів та ін.
В ході сесійного засідання було затверджено план роботи Білоцерківської міської ради на 2008 рік, міські програми відпочинку та оздоровлення дітей міста в наступному році та підтримки сім`ї на період до 2010 року.
Депутатами міської ради були прийняті рішення про затвердження комплексної програми Білоцерківського об`єднаного міського військового комісаріату по організації та проведенню фінансування приписки і призову громадян України на строкову військову службу в 2008 році; програми вдосконалення земельних відносин у м. Біла Церква на 2006-2010 роки; правил розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності на території м. Біла Церква.
На сесійному засіданні також були внесені зміни до рішення міської ради від 29.12.2006 р. № 223-10-У "Про бюджет міста на 2007 рік", що стосувались перерозподілу бюджетних призначень та прийнято рішення про реформування мережі закладів загальної середньої освіти.
В ході сесійного засідання було розглянуто комплекс земельних питань, використання об`єктів комунальної власності та ряд інших, стосовно яких були прийняті відповідні рішення.
Депутатами міської ради не були підтримані рішення про скасування рішення 24 сесії Білоцерківської міської ради № 542 від 09.11.2007 р. "Про затвердження на посади заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету" та про внесення змін до рішення 1 сесії міської ради V скликання від 11 квітня 2006 року № 6 "Про утворення виконавчого комітету міської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу".
Рішенням депутатського корпусу міської ради було скасовано пункт 1 рішення 24 сесії Білоцерківської міської ради № 542 від 09.11.2997 р. "Про затвердження на посади заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету", в якому йшлося про призначення на посаду заступника міського голови Г. Даниленка та затверджено на посаду заступника міського голови В. Гнатюка.
В обговоренні питань взяли участь секретар міської ради С. Смолякова, депутати міської ради - М. Бондаренко, В. Малюк, Ю. Присяжнюк, Ю. Петрик, І. Козаченко, І. Кошель, С. Беркут, О. Терехова, О. Кучер, В. Долгий, (фракція БЮТ), В. Гламазда, О. Ліневич, Т. Кучерук, В. Ткаченко (фракція "Біла Церква регіональна", депутатська група "За майбутнє Білої Церкви"), В. Маршалок, А. Клочко (фракція "Наша Україна", депутатська група "За майбутнє Білої Церкви"), І. Сердюк, В. Яринко (фракція СПУ, депутатська група "За майбутнє Білої Церкви"), В. Гнатюк (фракція "Віче", депутатська група "За майбутнє Білої Церкви"), К. Почерніна (фракція БЮТ, депутатські групи "Єдність", "За майбутнє Білої Церкви"), В. Єрмоліна (фракція БЮТ, депутатські групи "Справедливість", "За майбутнє Білої Церкви"), заступник міського голови С. Якимчук та ін.
В роботі сесії взяли участь члени виконкому міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради, лідери ряду міських організацій політичних партій, представники міських ЗМІ.

Это статья с сайта Біла Церква - сайт міста. Белая Церковь
http://bilatserkva.info
URL этой статьи:
http://bilatserkva.info/modules.php?name=News&file=article&sid=688